Lina jutowa - jest produktem całkowicie naturalnym i ekologicznym. Ich zaletą jest wytrzymałość, naturalny wygląd oraz to, że idealnie się nadają do wiązania. Lina jutowa jest produktem o wszechstronnym zastosowaniu. Możne być fantastycznym elementem przy aranżacji wnętrz. Zrobić można naprawdę mnóstwo rzeczy, takich jak dekoracyjne napisy czy figurki, podkładki pod talerz czy szklanki, ozdobne żyrandole, kwietniki, opleść oponę i mamy pufę czy nawet drapak dla kota. Wystarczy klej, lina i wyobraźnia. Liną można owinąć stare przedmioty nadając im zupełnie nowego charakteru. Lina jutowa to bardzo wytrzymały produkt, więc można ją również wykorzystać jako element konstrukcyjny. Zrobić z niej balustradę przy schodach, zamontować siedzisko czy powiesić półkę nie stanowi problemu. 

Lina jutowa znajdzie też zastosowanie w budownictwie, leśnictwie i ogrodnictwie, transporcie oraz do wypełniania przestrzeni przy budowie domów np: z bali. Bardzo często wykorzystywana jest w żeglarstwie, np. jako liny do cumowania, holowania, kotwiczenia statków itp. Materiał jest bardzo wytrzymały. Nie ulega przecieraniu, a za sprawą niewielkiej rozciągliwości i zastosowaniu mocnego splotu jest odporna na zerwanie.

W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od przeznaczenia i zapotrzebowania posiadamy liny o różnych szerokościach i długościach. Może być świetnym pomysłem na wykonanie ozdobnej lampy dla kogoś w prezencie. Doskonały sposób na spędzenie miłego czasu tylko we dwoje i stworzenie niesamowitych dekoracji takich jak ramkę na wspólne zdjęcie czy huśtawkę w ogrodzie. Może okazać się świetną zabawą z dziećmi. Pozwól im na popuszczenie wodzy fantazji na wykreowanie pięknego wazonu lub wiszący kwietnik.

Zobacz co mamy do zaoferowania - wybór jest duży i myślę, że każdy znajdzie odpowiednią linę dla siebie.