Sznurek jutowy

Mocny sznurek może przydać się zawsze ponieważ bardzo trudno przewidzieć nieplanowaną potrzebę jego użycia.

Sznurek jutowy jest niezwykle wytrzymały. Jest on również w pełni naturalny ponieważ otrzymywany jest z włókien roślinnych. Za jego pomocą bez obaw można związać przedmioty przygotowane do transportu, aby zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia. Jest niezwykle przydatnym narzędziem podczas remontów, kiedy chcemy zabezpieczyć meble, czy inne delikatne elementy folią i potrzebujemy solidnego wiązadła do tego celu.

Mocny sznurek jutowy znajduje zastosowanie nie tylko przy pakowaniu czy przewożeniu przedmiotów. Jest bardzo przydatny w rolnictwie i ogrodnictwie. Można za jego pomocą zawiązać worki z odpadami ogrodniczymi czy wyznaczyć granicę, gdzie zasadziliśmy rośliny, nawlekając go na dwa wbite w ziemie kołki.
Jest on również wykorzystywany przy pracach biurowych związanych z archiwizacją dokumentów w wersji papierowej. Kartki papieru przewiązane sznurkiem tak odpornym na uszkodzenia można przenosić bez obawy, że wypadną z mocowania i umieszczać na dużych stertach.

Sznurki jutowe idealnie sprawdzają się też w produkcji ozdób. Można nimi dekorować wszelkie materiały (np. szkło, drewno) jak również wykorzystać w kwiaciarni przy komponowaniu bukietów.

Opisane sznurki nie są drogie. Są też stosunkowo łatwe do przechowywania, a wachlarz ich zastosowań jest tak szeroki, że warto zaopatrzyć się w szpulkę i mieć ją na wypadek potrzeby, niż później poszukiwać innych, mniej skutecznych, rozwiązań.

Damar - sznurek jutowy najwyższej jakości.