Sznurki sizalowe

W naszej ofercie znajdą państwo sznurki sizalowe. Mają one bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w pracach budowlanych, gdzie mogą posłużyć za doskonałe znaczniki. Sznurki sizalowe obecnie zyskują popularność dzięki możliwości zastosowania go przy dekoracji wnętrz jak i zwykłych pracach domowych. Sznurki sizalowe, dzięki swoim właściwościom jest doskonałą alternatywą dla zwykłego sznurka jak i polipropylenowego. W stosunku do nich jest wytrzymalszy, i zdecydowanie bardziej odporny na warunki atmosferyczne, więc z powodzeniem można bez obaw wykorzystywać go przy pracach na zewnątrz. Właśnie dzięki temu z wykorzystywany jest w ogrodnictwie do podwiązywania i podtrzymywania roślin, które tego wymagają.

Z całą pewnością dla wielu osób bardzo duże znaczenie mają właściwości recyklingowe. W przypadku sznurków sizalowych nie musimy się martwić o zanieczyszczenie środowiska, ponieważ jest to produkt w pełni naturalny pozyskiwany z włókien agawy, tym samym jest całkowicie biodegradowalny. Zdecydowanie, sznurek sizalowy zyskuje popularność nie tylko w pracach budowlanych czy ogrodniczych, ale również jest doskonałym produktem, który wykorzystują projektanci wnętrz. Możemy użyć go jako wieszak do ramek na zdjęcia czy jako część wiekszego mebla tworząc niepowtarzalną fakturę. W

Właściciele i miłośnicy kotów również znajdą dla niego doskonałe zastosowanie, mogą z niego skorzystać do stworzenia idealnego drapaka dla swojego pupila. Zastosowań dla sznurka sizalowego jest niezliczona ilość. W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę produktów, które spełnią wszystkie wymagania.

Damar - sznurki sizalowe najwyższej jakości.