LINA SIZALOWA 6MM

3,08 zł
Brutto

Lina sizalowa 6mm

Cena za 1m produktu

Ilość

Do czego można wykorzystać sznurek lub linę sizalową?


Przede wszystkim powstał on na bazie naturalnych materiałów, dlatego jest w pełni bezpieczny, jego podstawową oraz najważniejszą cechą jest co oczywiste wytrzymałość, warto zatem przekonać się gdzie możemy zdecydować się na jego ewentualne zastosowanie.


Pakowanie


W dalszym ciągu wiele osób decydujemy się na praktyczne wykorzystanie go jako alternatywy dla taśmy klejącej, co za tym idzie sznurek sizalowy o czym wspomniano powyżej jest dużo bardziej wytrzymały, zatem można go użyć wszędzie tam gdzie należy przenieść dużo cięższe paczki.


Archiwizowanie dokumentów czy jakichkolwiek innych materiałów

Właśnie sznurek sizalowy lub lniany cieszy się sporym zainteresowanie, gdy chodzi o archiwizowanie w bezpieczny sposób wszelakiej maści dokumentów, książek czy materiałów. Dzięki jego właściwościom nie musimy się martwić o ich ewentualne uszkodzenie a nawet składowanie w praktyczny co do tego sposób.


Dekoracje


Sznurek sizalowy jest nie tylko wytrzymały, ale również elastyczny, co daje szerokie możliwości finezyjnego zastosowania go w przypadku dekorowania słoików, dzbanków oraz wielu innych rzeczy. Pozwoli nam to nie tylko na ich upiększenie, ale uzyskanie nader atrakcyjnego czy też oryginalnego oraz modnego wyglądu.


Wraz ze sznurkiem sizalowym można stworzyć wiele praktycznych mebli


Sznurek sizalowy jakim zdecydujemy się okleić ewentualnie drewniane skrzynki, ze względu na grubość pozwoli nam stworzyć nader wygodne siedzisko, zatem jest to ciekawa alternatywa w aspekcie samodzielnego tworzenia mebli.


Z domowych zastosowań sznurka jutowego, warto jeszcze wspomnieć o tym, iż idealnie nadaje się jako sznurek do prania, możemy wraz z nim zabezpieczyć nasze przedmioty i narzędzia przed ewentualnym zakurzeniem (poprzez ich precyzyjne nim owinięcie). Można zatem powiedzieć, iż niejednokrotnie nie doceniamy wręcz możliwości zastosowania oraz wykorzystania sznurka jutowego, co za tym idzie warto go uwzględnić w bardzo wielu przypadkach i sytuacjach, a tym samym zdecydować się na jego ewentualne użycie.

157 Przedmioty