LINA SIZALOWA 8MM

3,08 zł
Brutto

Lina sizalowa 8mm

Cena za 1m produktu

Ilość

Jak stworzyć dynię na Halloween z wykorzystaniem sznurka?

Wykonaj oryginalną dynię na Halloween, jednocześnie zastosuj do tego celu nic innego jak zwykły sznurek sizalowy lub linę lnianą, która pozwoli nam na stworzenie czegoś unikalnego i ciekawego w kontekście tego szczególnego dnia.

Zanim zabierzemy się za wykonanie dyni ze sznurka, pamiętajmy o przygotowaniu takich rzeczy jak :
-Liny oraz sznurka sizalowego
-Patyka
-Ostrego noża
-Tekturowej tuby
-Ozdób takich jak muszle, guziki czy sztuczne liście
Co należy zrobić aby wykonać taką dynię na Halloween?
Na samym początku przygotujmy tubę (utnijmy jej kawałek) tak aby był odpowiedni pod względem przeznaczenia, jej wielkość oraz kształt ma nijako nawiązywać do samej dyni. Następnym krokiem jest owijanie jej sznurkiem (między dolnym a górnym otworem) przy założeniu, iż dolna końcówka naszego sznurka sizalowego znajdzie się w środku. W ten sposób możemy również wykorzystać linę, jaka sprawi iż sama dynia będzie dużo bardziej atrakcyjna pod względem ewentualnego wykonania. Oczywiste jest, iż duże znaczenie ma tutaj napięcie oraz równomierne owijanie samego sznurka, wszystko po to aby uzyskać nader atrakcyjny efekt końcowy a tym samym stworzyć naprawdę ciekawą dynię.

Podczas owijania dostrzeżemy, iż sznurek oraz lina robią się coraz bardziej ciasne, nie powinno to jednak stanowić zaskoczenia, ich naprężenie to coś oczywistego w takiej właśnie sytuacji. Na sam koniec pamiętajmy o włożeniu w środek przygotowanego wcześniej patyczka, oraz zastanowieniu się czy zamierzamy dynię dodatkowo i w jakikolwiek sposób udekorować. Można zastosować przepiękne muszle, stare guziki a nawet sztuczne liście, które sprawią iż taka dynia jeszcze bardziej zyska na swoistej atrakcyjności. Jak zatem widać, wykorzystanie zwykłego sznurka sizalowego pozwoli nam nie tylko na stworzenie samej dyni, lecz przede wszystkim na dostrzeżeniu wielu ciekawych możliwości jego zastosowania w celu wykonania takiego rękodzieła artystycznego. Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż taka dynia będzie idealną ozdobą w miejscu jej ewentualnego wykorzystania oraz zastosowania.

10 Przedmioty