LINA SIZALOWA 10MM

2,71 zł
Brutto

Lina sizalowa 10mm

Cena za 1m produktu

Ilość

Jak wraz ze sznurkiem sizalowym ozdobić nasze słoiki?
Pragniesz ozdobić posiadane przez ciebie słoiki, tak aby stały się nie tylko unikalne lecz również oryginalne gdy chodzi o ich stylistykę, wygląd czy też dekoracyjny do tego aspekt? Zatem wiedz jedno, sznurek sizalowy lub cienka lina jutowa idealnie nadaje się do tego celu, a co za tym idzie warto się zastanowić nad jego ewentualnym uwzględnieniem oraz wykorzystaniem właśnie w tym celu.

Co potrzebujemy aby ozdobić słoik wraz ze sznurkiem sizalowym?
-Sznurek sizalowy
-Pistolet z klejem na gorąco
-Słoik
-Nożyczki
Zatem jak widać, potrzeba niewiele rzeczy aby stworzyć taki atrakcyjny słoik, jednocześnie zadbać o jego atrakcyjny wygląd, czy też udekorować go zgodnie ze swoistym założeniem. Pierwszym krokiem jest wyznaczenie odpowiedniej długości sznurka sizalowego, zawsze zakładając iż owijamy nim słoik od samej góry w dół, tutaj oczywiście z uwzględnieniem potrzeby zamocowania samych końców. Oczywiście warto zadbać o estetykę samego sznurka, a więc obciąć jego końcówki tak aby z czasem nie doszło do ich uszkodzenia. Ustawmy nasz słoik na odpowiednim do tego podłożu, następnie posmarujmy jego dolny koniec wspomnianym klejem na gorąco i mocujemy go bezpośrednio przy dolnej krawędzi słoika.
Potem co kilka centymetrów nanosimy klej na gorąco w taki sposób aby umożliwił nam on przyklejenie kolejnych kawałków sznurka, które owijamy wzdłuż słoika. Pewnie, iż nie powinniśmy decydować się od razu na całkowite pokrycie słoika klejem na gorący, gdyż ten najzwyczajniej w świecie wyschnie, dlatego maksymalnie zawsze nakładajmy do dwóch zwojów sznurka.

Owijajmy sznurek ciasno oraz z uwzględnieniem odpowiedniego naprężenia, dzięki czemu będzie on w adekwatny sposób przylegać, na sam koniec mocno sklejmy ostatni zwój sznurka. Właśnie w taki sposób możemy nie tylko wykorzystać sznurek sizalowy lecz przede wszystkim stworzyć oryginalny słoik, który udekorować można wedle własnego uznania. Jeżeli zatem zastanawiamy się nad upiększeniem swoich słoików, to sznurek sizalowy idealnie nadaje się do tego celu.

123 Przedmioty