Sznurek bawełniany BC-800 biało-czerwony

4,06 zł
Brutto

Sznurek Bawełniany  BC- 800  biało-czerwony 

Skład :

60 % bawełna bielona
40%  przędza jedwabna

 

Dostępne długości

-10m

-20m

-50m

-100m

Długość
Ilość

Stwórz oryginalną bransoletkę wykorzystując do tego celu sznurek bawełniany

Zapewne dla wielu kobiet, stworzenie własnej bransoletki jest czymś o czym marzą od bardzo dawna, jednocześnie oparciu ją o ekologiczną do tego stylistykę. Niech nie będzie zaskoczeniem fakt, iż do jej zrobienia wystarczy nam trochę czasu, chęci oraz wykorzystania samego sznurka jaki idealnie nadaje się do tego celu.

Jak stworzyć samodzielne bransoletkę ze sznurka?

Przygotujmy około 3 metrów sznurka bawelnianego lub sznurka sizalowego oraz metalową puszkę, następnie wokół niej zaczynamy owijać wspomniany sznurek tak aby powstała nam litera X. Pamiętajmy o potrzebie pozostawienia 6 cm końca krótszego, jaki de facto będzie wykorzystany do wykończenia naszej bransoletki, następnie jeszcze raz owijamy dłuższy koniec sznurka, tak aby można było go przyprowadzić bezpośrednio do środka litery X. Kolejnym etapem jest przełożenie końca wyłącznie przed górnym ramieniem wspomnianej litery X oraz przeciągnięcie go w całości, lewe górne ramię X trzeba przepleć w taki sposób aby wraz z prawym i górnym ramieniem pozwoliło nam to na stworzenie pętelki przez którą przekładamy koniec naszego sznurka. Nadszedł czas na odwrócenie puszki, i dostrzeżenie iż z drugiej strony powstała literka X, teraz tak samo przekładamy dłuższy koniec sznurka pod prawym ramieniem górnej części X oraz znów przeciągamy go w całości.

Powtarzamy tą czynność kilkukrotnie, aż dostrzeżemy iż doszło do uzyskania potrójnego splotu, gdy nadchodzi potrzeba przeplatania drugiej liny wraz z początkową którą skręcaliśmy, w sposób jak najbardziej równoległy. Czynność tą powtarzamy wielokrotnie, zwracając uwagę aby sznurek wokół naszej puszki nie był oplatały zdecydowanie za ciasno, lepiej pozostawić odpowiedni co do tego luz. Cały czas kontynuujemy plecenie dco momentu, aż każda ze stron nie pozwoli na uzyskanie równoległej warstwy sznurka. Właśnie to jest etap końcowy tworzenia wspomnianej bransoletki ze sznurka, którą co oczywiste wiele kobiet stara się jeszcze w dodatkowy oraz adekwatny sposób udekorować. Jak zatem widać, możemy przy odrobinie wolnego czasu samodzielnie stworzyć oryginalną bransoletkę ze sznurka.

100 Przedmioty