Filtruj według

Sznurki i liny wykonane z bawełny

Naszą ofertą sznurków i lin bawełnianych zadowoli, nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym sklepie znajdą państwo sznurki przeznaczone głównie do produkcji ubrań, jak i sznurki ozdobne wykorzystywane w gospodarstwie domowym. Nasz asortyment jest bogaty w sznurki różnej grubości. Sznurki bawełniane poza przemysłem odzieżowym, mają wiele różnych zastosowań. Są idealnym materiałem dla osóbz które lubią wykonywać dodatki do swojego domu własnoręcznie.

Doskonale sprawdzają się przy wyszywaniu, szudełkowaniu czy jako element dekoracyjny. Coraz częściej wykorzystywane są przez projektantów do tworzenia domowych dekoracji tzw. homemade. Przy podpowiedzieć kontroli możemy je wykorzystać jako kreatywna i twórcza zabawka dla dzieci, która pozwoli im przy użyciu sznurków maczanych w farbie malować obrazy. W okresie świątecznym bądź przy specjalnych okazjach sznurek bawełniany w wyrazistym kolorze może przydać się do pakowania prezentów.

Dzięki szerokiej gamie kolorów możemy z łatwością się nimi bawić i zestawiać ze sobą. Proponowane przez nas sznurki bawełniane wykonane są z naturalnych włókien, wie nie mają złego wpływu na środowisko.

Aktywne filtry