Sznurek bawełniany BC-800

7,44 zł
Brutto

Sznurek Bawełniany  BC- 800  Biały

Skład :

60 % bawełna bielona
40%  przędza jedwabna

 

Dostępne długości

-10m

-20m

-50m

-100m

Długość
Ilość

Zastosuj sznurek bawełniany, do stworzenia ciekawej ozdoby
Warto zastosować sznurek bawełniany lub sznurek lniany w aspekcie swoistego szydełkowania, oczywiście tutaj bardzo ważną kwestią jest pozyskanie odpowiednich i niezbędnych w tym aspekcie umiejętności. Samo szydełkowanie nie jest trudne, wręcz przeciwnie wymaga jedynie adekwatnych co do tego chęci, a możliwości stworzenia wielu ciekawych dekoracji zapewne zainteresuje bardzo wiele osób.

Można powiedzieć, iż w rękodziele artystycznym wspomniany sznurek bawełniany jak i samo szydełkowanie, są opcją na którą warto spojrzeć z odpowiedniej perspektywy. Dlatego jeżeli posiadamy odpowiedni sznurek, i chwilę wolnego czasu to zabranie się za szydełkowanie pozwoli nam na stworzenie:

-Modnej i oryginalnej torebki ze sznurka
-Niewielkiego dywanu ze sznurka
-Praktycznej pufy ze sznurka
-Przepięknego koszyczka ze sznurka czy też adekwatnej do tego podkładki

Jak najbardziej szydełkowanie pozwoli nam a raczej umożliwi, wykorzystanie oraz zastosowanie sznurka zgodnie z jasno określonym przeznaczeniem, jednocześnie wraz z nim uzyskanie niejednej ciekawej formy w kontekście robótek ręcznych. Można zresztą powiedzieć, iż niejednokrotnie nie doceniamy możliwości jakie oferuje nam zwykły oraz prosty sznurek bawełniany.

100 Przedmioty