Nici lniane 150 x 5

3,57 zł
Brutto

Parametry techniczne:
    Grubość nitki: 1 mm
    Wytrzymałość: 16,2(+/- 5%) daN
    Skład: 100 % len
  

Waga
Ilość

Chcesz wykonać aniołka ze sznurka, który będzie dekorację twojej choinki oraz co za tym idzie jej adekwatną ozdobą? Zatem dowiedz się jak w prosty oraz łatwy sposób, rzeczywiście możemy go samodzielnie stworzyć, zresztą wystarczy chwila wolnego czasu by udało nam się wykonać takiego właśnie aniołka.

Na samym początku postarajmy się o to, aby mieć przygotowane takie rzeczy jak:


  • Okrągły oraz tekturowy talerzyk, jego rozmiar dostosujmy do wielkości naszego aniołka, jeżeli takiego nie posiadamy to wytnijmy z kartonu koło
  • Pistolet i klej na gorąco
  • Patyk do szaszłyków lub zwykła wykałaczka
  • Kuleczki ze styropianu
  • sznurek polipropylenowylina bawełniana lub sznurek lniany


Niech stworzenie aniołka ze sznurka nie będzie niczym trudnym

Pierwszym krokiem jaki powinniśmy wykonać przy tworzeniu aniołka ze sznurka, jest przecięcie wspomnianego talerzyka na pół oraz zawinięcie go w stożek, jaki następnie sklejamy co pozwoli nam uzyskać tułów aniołka. Kolejnym etapem jest posmarowanie go klejem na gorąco, i dokładnie za pomocą sznurka owijamy tułów naszego aniołka, pamiętając przy tym aby ominąć górę stożka, którą i tak z czasem należy odciąć (pozwoli to na uzyskanie miejsca na jego główkę). Gdy mamy już odcięty owinięty oraz odcięty rożek, w sam jego środek wkładamy wykałaczkę a wraz z nią umieszczamy kulkę ze styropianu, na której jednocześnie przyczepiamy sznurki jakie de facto będą tworzyć włosy samego aniołka. Tutaj możemy zdecydować się na rozpuszczone włosy, wykonać kucyk lub warkoczyk, a więc postępować wedle konkretnego i adekwatnego założenia, dorysujmy również buzię oraz oczy. W momencie przechodzenia do rączek, należy najpierw przygotować dwa sznurki tej samej długości, jakie de facto przyklejamy bezpośrednio po obu stronach tułowia, dobrym rozwiązaniem jest sklejenie ich pośrodku, a tym samym ewentualne doklejenie gwiazdki. Sukienkę oraz skrzydełka możemy stworzyć z dowolnego oraz posiadanego przez nas skrawka materiału, nie ma jakichkolwiek wątpliwości iż taki samodzielnie wykonany aniołek ze sznurka będzie ciekawą dekoracją naszej choinki.

97 Przedmioty