Sznurek bawełniany BC-300

4,74 zł
Brutto

Sznurek Bawełniany  BC- 300  Biały

Skład :

60 % bawełna bielona
40%  przędza jedwabna

 

Dostępne długości

-10m

-20m

-50m

-100m

Długość
Ilość

Przykładowe zastosowanie:

Stwórz oryginalną torebkę ze sznurka bawełnianego


Torebka ze sznurka bawełnianego, to coś co posiada wiele kobiet, jest modnym dodatkiem każdej z nich a co najważniejsze wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem oraz swoistym wykorzystaniem. Nie musimy się jednak decydować na jej zakup, wykonanie torebki ze sznurka bawełnianego nie jest niczym trudnym ani skomplikowanym, choć trzeba zakładać potrzebę dysponowania umiejętności szydełkowania.


Co nam się przyda do wykonania torebki ze sznurka bawełnianego? :

  • Sznurek bawełniany

  • Łańcuszek na którym będzie noszona torebka

  • Szydełka

  • Odpowiednia technika wykonywania słupków czy też typowego magicznego kółeczka (co wcale nie jest trudne)

Już po kilku okrążeniach nasza torebka będzie gotowa, na samym początku tworzymy wspomniane magiczne kółko, potem wykonujemy pierwsze okrążenie (stosując zasadę 1:11 a więc ilość słupków jakie znajdzie się w naszym magicznym kółku). Przy drugim okrążeniu pamiętajmy, iż należy wykonać dwa słupki przy trzecim znów jeden z uwzględnieniem 2 słupków w każdy kolejny słupek (i tak do samego końca), czwartym należy uwzględnić dwa, piąte to potrzeba zrealizowania 3 słupków. Szóste okrążenie zakłada tak jak poprzednie wykonanie 4 słupków oraz 2 przy każdym kolejnym słupku, a ostatnie 7 nakazuje zastosować 1 słupek w aspekcie każdego jaki znajdował się przy poprzednik okrążeniu. Właśnie to jest najbardziej skomplikowana czynność gdy chodzi o tworzenie torebki ze sznurka bawełnianego, jednak przy odrobinie chęci uda nam się jej sprostać, dodatkowo należy wspomnieć iż w ten sposób udaje się stworzyć przód oraz tył samej torebki.

Kolejnym etapem jest złączenie obu stron, co nie jest niczym trudnym, choć nie zdziwmy się że powstanie na samym początku niewielki otwór, gdy wywiniemy ją na drugą stronę on zniknie. Na sam koniec pamiętajmy o potrzebie zamocowania łańcuszka, możemy się również zdecydować na ozdobienie naszej torebki ze sznurka bawełnianego poprzez zastosowanie guzika czy innych dekoracyjnych elementów. Właśnie w taki sposób możemy samodzielnie wykonać torebkę, do której stworzenia potrzebujemy wyłącznie niewielkich umiejętności gdy chodzi o szydełkowanie oraz co najważniejsze odpowiedniego sznurka bawełnianego jaki idealnie nadaje się do tego celu.

97 Przedmioty